Płać bezpiecznie

Tablica na kółkach z nadrukiem - 90 x 120 cm

Marka: Smit Visual
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Opis

Mobilna tablica z nadrukiem 90x120 cm - dwustronna / magnetyczna

Ta mobilna tablica jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy chcesz korzystać z tablicy w kilku miejscach w organizacji. Tablica jest mobilna, a zatem łatwa do przenoszenia. Dzięki temu nadaje się do różnych celów, takich jak prezentacja, kurs, wykład lub do wykonywania obliczeń. Jeśli chcesz powiesić dokumenty na tablicy, możesz to zrobić za pomocą magnesów.

Tablica jest zadrukowana po obu stronach i można po niej pisać. Po zapełnieniu jednej strony należy odwrócić tablicę za pomocą uchwytu z boku i kontynuować pisanie na drugiej stronie. Do użytku w połączeniu z markerami do tablic i gumką do tablic lub suchą ściereczką z mikrofibry. Na spodzie znajduje się tacka na całej szerokości do przechowywania pisaków i markerów.

Powierzchnia tej mobilnej tablicy jest sublimowana. Oznacza to, że nadruk nanoszony jest pod powierzchnię, a nie na nią. W rezultacie nadruk pozostaje trwały i nie blaknie przy intensywnym użytkowaniu. Idealna do miejsc, w których tablica jest intensywnie używana, takich jak szkoły podstawowe, uczelnie lub biura.

Cechy

- Mobilna tablica
- Sublimowana powierzchnia
- Dwustronny nadruk
- Wymazywalna na sucho
- Dość odporna na zarysowania
- Magnetyczna
- Duża półka na pisaki pod tablicą

Instrukcje dostawy plików drukowanych

Instrukcje dotyczące dostawy znajdują się w dokumencie "Wymagania i specyfikacje dotyczące tablic z nadrukiem" w sekcji Pliki do pobrania. Plik do druku można przesłać za pośrednictwem strony drukbestand@ivol.nl, podając numer zamówienia. Produkcja tablicy następuje dopiero po obustronnym zatwierdzeniu.

Jakieś pytania?

Jesteś zainteresowany, żądany rozmiar nie znajduje się na liście lub masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Więcej informacji
SKU kantelbord-smit-90120-bedrukt
Wymiary 90 x 120 cm
Materiaal Sublimowany
Magnetyczny Tak
Zapisywalny 2-stronny
Typ tablicy Mobile
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami