Płać bezpiecznie

Tablica na kółkach - 120 x 150 cm

Marka: Smit Visual
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Opis

Tablica mobilna 120x150 cm - Dwustronna / Magnetyczna / Emaliowana

Ta mobilna tablica jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz używać tablicy w wielu miejscach w organizacji. Tablica jest ruchoma i dlatego można ją łatwo przenosić. Dzięki temu nadaje się do różnych celów, takich jak prezentacja, kurs, wykład lub wykonywanie obliczeń. Jeśli chcesz zawiesić papiery na tablicy, możesz to zrobić za pomocą magnesów.

Tablica jest zadrukowana po obu stronach i można na niej pisać po obu stronach. Gdy jedna strona jest pełna, wystarczy odwrócić tablicę za pomocą uchwytu znajdującego się z boku i kontynuować pisanie na drugiej stronie. Do stosowania w połączeniu z markerami do tablic i wycieraczką do tablic lub suchą ściereczką z mikrofibry. W dolnej części, na całej szerokości, znajduje się taca do przechowywania długopisów i markerów.

Powierzchnia tej mobilnej tablicy jest sublimowana. Oznacza to, że nadruk jest nanoszony pod powierzchnię, a nie na nią. Dzięki temu nadruk zachowuje trwałość koloru i nie blaknie podczas intensywnego użytkowania. Doskonale nadaje się do miejsc, w których tablica jest intensywnie użytkowana, takich jak szkoły podstawowe, uczelnie wyższe czy biura.

Cechy

- Tablica przenośna-
Powierzchnia sublimowana-
Obustronny nad

ruk- Możliwość zmazywania na


sucho-
Wysoka odporność na zarysowania-
Magnetyczna-
Duża tacka na pisaki pod tablicą-
2


lata gwarancji na wady fabryczne

Plik do wydruku instrukcji dostawy

Instrukcje dotyczące dostawy można znaleźć w dokumencie "Wymagania i specyfikacje dotyczące tablic drukowanych" w sekcji Pliki do pobrania. Plik do druku można wysłać do nas na adres drukbestand@ivol.nl, podając numer zamówienia. Produkcja tablicy odbędzie się dopiero po obustronnej akceptacji.

Jakieś pytania?

Czy jesteś zainteresowany, czy wybrany przez Ciebie rozmiar nie znajduje się na liście lub czy masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Więcej informacji
SKU kantelbord-smit-120-150-bedrukt
EAN 5601570611655
Wymiary 120 x 150 cm
Materiaal Emaliowany
Magnetyczny Tak
Zapisywalny 2-stronny
Typ tablicy Mobile
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami