Płać bezpiecznie

Biała tablica z czarną ramą - magnetyczna - 100x150 cm

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Opis

Szukasz nowoczesnej tablicy do swojego biura, szkoły lub domu? W takim razie ta tablica z czarnym profilem jest doskonałym wyborem. Tablica charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości i nadaje się do cotygodniowego użytku, np. podczas spotkań i burzy mózgów. Tablica jest suchościeralna i magnetyczna.

Tablica biała czarna z obramowaniem 100x150 cm

Ta tablica magnetyczna jest wykonana z wysokiej jakości stali lakierowanej. Dzięki temu po powierzchni można łatwo pisać markerami do tablic. Notatki te można wymazać za pomocą specjalnej gumki, suchej ściereczki z mikrofibry lub chusteczek jednorazowych. Produkty te można znaleźć wśród naszych akcesoriów.

Czarna aluminiowa rama nie tylko nadaje tablicy ładny wygląd, ale także zapobiega uszkodzeniom i sprawia, że tusz nie przedostaje się na ścianę podczas pisania lub wymazywania. Dzięki silnemu efektowi magnetycznemu notatki lub dokumenty można przyczepiać do tablicy za pomocą magnesów. Markery do białych tablic można umieszczać w wyjmowanej tacy na pisaki, znajdującej się w dolnej części tablicy.

Tablica magnetyczna 100x150 cm

+ Łatwośćużytkowania+
W komplecie wyjmowana tacka na długopisy+
Montaż poziomy lub pionowy+
Nowoczesna czarna rama aluminiowa


-nieodpowiednie do bardzo intensywnego użytkowania*-
Dość odporne na zarysowania*

*Szukasz tablicy do intensywnego użytkowania? Następnie należy wybrać tablicę z powierzchnią emaliowaną. Stal emaliowana jest odporna na zarysowania i nadaje się do bardzo intensywnego użytkowania.

Montaż
Tablicę można zamontować na dwa sposoby, zarówno poziomo, jak i pionowo. Aluminiowa rama ma cztery narożniki, w których można zamocować wkręty do ściany. Zaletą tego rozwiązania jest to, że łatwiej jest wywiercić otwór w ścianie w odpowiednich miejscach. W zestawie znajdują się śruby i zaślepki.

Grubość 1,2 cmW zestawie
materiał montażowy TakWymiary
powierzchni do pisania

95,6 x 145,6 cm

Magnesy i marker do tablicy nie wchodzą w skład zestawu.

Więcej informacji
SKU 645490
EAN 8720704603766
Kolor Biały
Wymiary 100 x 150 cm
Materiaal Stal malowana
Rama Czarne aluminium
Magnetyczny Tak
Zapisywalny 1-stronny
Typ tablicy Montaż na ścianie
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami