Płać bezpiecznie

Tablica biała emaliowana (max. 120x240 cm)

Marka: Smit Visual
Obliczanie daty dostawy...
Samodzielna konfiguracja produktu
Pomoc przy zamawianiu
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Potrzebujesz konkretnej tablicy o określonych wymiarach i nie możesz znaleźć jej w naszym asortymencie? W takim razie ta tablica wykonana na zamówienie jest właściwym produktem dla Ciebie.

Tej tablicy nie da się zarysować dzięki emaliowanej powierzchni. Jest to specjalny materiał, który utwardza się w piecu w temperaturze 800 stopni.

Po emaliowanej powierzchni można pisać markerem do tablic i łatwo ją zmazać. Ponadto cała powierzchnia jest magnetyczna. Dzięki temu można używać magnesów do zawieszania dokumentów i zdjęć na tablicy.

Bez względu na to, czy szukasz małej, czy bardzo dużej tablicy, nie ma problemu - tablica zostanie wyprodukowana zgodnie z Twoimi wymiarami.

Całość jest wykończona stylową i wytrzymałą krawędzią aluminiową i dostarczana w komplecie z tacą do przechowywania markerów. W zestawie znajdują się wszystkie materiały do montażu na ścianie.

Możesz zamówić produkt bezpośrednio, a jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz się z nami skontaktować.

Przykład zamówienia:

Na poniższych ilustracjach przedstawiono prawidłowy sposób zamawiania. Wprowadź żądaną szerokość w metrach i użyj kropki zamiast przecinka. 107 cm = 1,07

whiteboard op maatmaatwerk whiteboard

Więcej informacji
SKU WB-MAAT-EM-120400
Rama Aluminium srebro
Magnetyczny Tak
Zapisywalny 1-stronny
Typ tablicy Montaż na ścianie
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami