Płać bezpiecznie

Tablica biała - emaliowana - matowa (max. 120x240 cm)

Marka: Smit Visual
Obliczanie daty dostawy...
Samodzielna konfiguracja produktu
Pomoc przy zamawianiu
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Potrzebujesz tablicy do projekcji o określonych wymiarach i nie możesz znaleźć jej w naszej ofercie? W takim razie ta tablica wykonana na zamówienie jest właściwym produktem dla Ciebie.

Tej tablicy nie da się zarysować dzięki emaliowanej powierzchni. Jest to specjalny materiał, który utwardza się w piecu w temperaturze 800 stopni.
Ze względu na matową powierzchnię nadaje się również do projekcji. Podczas gdy zwykła tablica odbija światło rzutnika, w przypadku tablicy matowej jest to znacznie mniej widoczne.

Po emaliowanej powierzchni można pisać markerem do tablic i łatwo ją zmazać. Ponadto cała powierzchnia jest magnetyczna. Dzięki temu można używać magnesów do zawieszania dokumentów i zdjęć na tablicy.

Bez względu na to, czy szukasz małej, czy bardzo dużej tablicy, nie stanowi to żadnego problemu. Tablica zostanie wyprodukowana specjalnie według podanych przez Ciebie wymiarów.

Całość wykończona jest stylową, wytrzymałą aluminiową krawędzią i wyposażona w tackę do przechowywania markerów. W zestawie znajdują się wszystkie materiały do montażu na ścianie.

Możesz zamówić produkt bezpośrednio, jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Przykład zamówienia:

Na poniższych ilustracjach przedstawiono prawidłowy sposób zamawiania. Wprowadź żądaną szerokość w metrach i użyj kropki zamiast przecinka. 107 cm = 1,07

whiteboard op maatmaatwerk whiteboard

Więcej informacji
SKU WB-MAAT-MAT-120400
Rama Aluminium srebro
Magnetyczny Tak
Zapisywalny 1-stronny
Typ tablicy Montaż na ścianie
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami