Płać bezpiecznie

Tablica 75x100 cm - Magnetyczna

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Rabat ilościowy
5 sztukę dla 161 zł 133,06 zł za sztukę
10 sztukę dla 152 zł 125,62 zł za sztukę
Opis

Chcesz kupić tablicę magnetyczną do biura, szkoły lub domu? Ta płyta ma doskonały stosunek ceny do jakości. Doskonale nadaje się do wykorzystania w ciągu tygodnia lub miesiąca, np. podczas spotkań i burzy mózgów. Tablica jest łatwa w użyciu, ponieważ można ją wycierać na sucho i jest magnetyczna.

Tablica magnetyczna 75x100 cm

Tablica magnetyczna jest wykonana z wysokiej jakości stali lakierowanej. Dlatego na powierzchni można łatwo pisać za pomocą markerów do tablic. Notatki te można wymazać za pomocą specjalnej gumki, suchej ściereczki z mikrofibry lub chusteczek jednorazowych. Produkty te można znaleźć wśród naszych akcesoriów.

Dzięki silnemu efektowi magnetycznemu do tablicy można przyczepiać np. notatki lub zdjęcia. Markery do białych tablic można umieszczać w wyjmowanej tacy na pisaki, znajdującej się w dolnej części tablicy. Aluminiowa rama nie tylko nadaje tablicy piękny wygląd, ale także zapobiega uszkodzeniom i sprawia, że tusz nie trafia na ścianę.

Cechy tablica biała biała 75x100 cm

+ Łatwość użycia
+ W komplecie z wyjmowaną tacką na długopisy
+ Możliwość montażu na dwa sposoby
+ Rama aluminiowa

- Nieodpowiednie do bardzo intensywnego użytkowania*
- Umiarkowanie odporny na zarysowania*

* Czy będziesz intensywnie korzystać z tablicy? Nasze tablice emaliowane są odporne na zarysowania i nadają się do bardzo intensywnego użytkowania.

Tablica wisząca 75x100 cm

Tablicę można zamontować na dwa sposoby, zarówno poziomo, jak i pionowo. Aluminiowa rama ma cztery narożniki, w których można zamocować śruby do ściany. Zaletą tego rozwiązania jest to, że łatwiej jest wywiercić otwór w ścianie w odpowiednich miejscach.

Dostępne są również cztery haczyki, które można zamocować na ścianie. Tablicę można zamocować między tymi czterema hakami. W zestawie znajdują się wszystkie materiały montażowe, w tym wkręty i kołki.

Informacje ogólne
grubość : 1,4 cm
Materiały montażowe w zestawie: Tak
Wymiary: 75 x 100 cm
Wymiary powierzchni do pisania: 71 x 96 cm
✓ Materiał wykonania: Stal lakierowana

W przypadku innych rozmiarów lub tablic przeznaczonych do intensywnego użytkowania prosimy o zapoznanie się z naszą kolekcją tablic.

Więcej informacji
SKU 75100WM
EAN 5601570624679
Kolor Biały
Wymiary 75 x 100 cm
Materiaal Stal malowana
Rama Aluminium srebro
Magnetyczny Tak
Zapisywalny 1-stronny
Typ tablicy Montaż na ścianie
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami