Płać bezpiecznie

Tablica bez obramowania - 80x110 cm

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Opis

Szukasz stylowej tablicy do swojego biura, recepcji lub sali konferencyjnej? Tablica bez obramowania to ultranowoczesna alternatywa dla tradycyjnej tablicy. Dzięki niemu każde biuro zyskuje nowoczesny i niepowtarzalny wygląd. A ponieważ nie ma aluminiowej ramy, możliwe jest nawet umieszczenie kilku tablic obok siebie lub pod sobą i stworzenie jednej dużej powierzchni do pisania.

Unikalna konstrukcja tablicy

Ta bezramowa tablica jest wykonana z wysokiej jakości stali lakierowanej. Dzięki temu po powierzchni można pisać markerami do tablic i równie łatwo ją zmazywać. Tablica jest również magnetyczna, więc można na niej wieszać notatki, zdjęcia itp. za pomocą magnesów.

Unikalna konstrukcja tej tablicy nie posiada profilu aluminiowego, lecz gładko wykończone krawędzie. Umożliwia to niemal bezproblemowe połączenie wielu tablic w celu utworzenia ściany tablicowej.

Cechy

+ Smukła i nowoczesna konstrukcja
+ Łatwy montaż
+ Lekka strona
+ Nadaje się do stworzenia ściany z tablicą

- Nieodpowiednie do bardzo intensywnego użytkowania
- Dość duża odporność na zarysowania

Łatwy montaż tablicy

Dzięki dołączonemu magnetycznemu systemowi montażu tablicę można bardzo łatwo zamontować. Za pomocą dołączonego szablonu można bardzo precyzyjnie określić położenie tablicy. Szablon ten jest również szablonem do wiercenia. W ten sposób nie trzeba już używać linijki i można wywiercić otwory dokładnie we właściwym miejscu.

Następnie dołączone 5 magnesów* przykręca się do ściany i zawiesza na nich tablicę. Ponieważ po montażu tablica może się jeszcze nieznacznie przesunąć, montaż jest mniej precyzyjny, a tablica zawsze będzie wisieć idealnie prosto na ścianie.

*Magnesy do montażu są "przyklejone" do tylnej części płytki podczas dostawy. Można je łatwo poluzować za pomocą śrubokręta.

Informacje ogólne

Grubość: 1,1 cm
Materiał montażowy w zestawie: Tak
Gwarancja: 1 rok

Więcej informacji
SKU FWB80110
EAN 5601570628332
Kolor Biały
Wymiary 80 x 110 cm
Materiaal Stal malowana
Rama Bezramowa
Magnetyczny Tak
Zapisywalny 1-stronny
Typ tablicy Montaż na ścianie
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami