Płać bezpiecznie

Ścianka działowa dwustronna - Pinboard - 110x100 cm

Marka: Smit Visual
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Z wyjątkiem nóżek, sprzedawanych oddzielnie.

Elastyczne ścianki działowe Smit Visual są idealne do tworzenia oddzielnych miejsc pracy w szkołach i biurach. Można je również wykorzystać do podzielenia i odgrodzenia poczekalni lub do stworzenia tymczasowej sali konferencyjnej. Ta ścianka działowa wykonana z materiału clipboardowego jest bardzo odpowiednia, jeśli chcesz dodać kolor do pomieszczenia i szukasz możliwości przypinania notatek itp. Materiał, z którego wykonano tablicę ogłoszeń, składa się w 100% z materiałów tekstylnych pochodzących z recyklingu w obiegu zamkniętym. Przegroda może być używana po obu stronach, ponieważ obie strony są wykonane z tego samego materiału.

Wybór kolorówTa
ścianka działowa do tablicy ogłoszeń jest dostępna w aż 18 różnych kolorach. Od "bezpiecznej" szarości po delikatny fiolet i jaskrawą zieleń. Podczas składania zamówienia należy wybrać jeden z 18 kolorów. Zobacz poniższe zestawienie kolorów. Kody kolorów na obrazach (zaczynające się od AK lub YS) odpowiadają menu wyboru kolorów.

Scheidingswand prikbord kleuren
Nieskończonaliczba wariantów
Przegroda jest również dostępna w wersji wykonanej ze stali emaliowanej (materiał na tablicę). Idealny do robienia notatek. Ścianki działowe są dostępne w 9 różnych rozmiarach. Dostępne są trzy różne wysokości i trzy różne szerokości. W ten sposób zawsze znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb! Połącz ściany z tablicą i tablicą informacyjną w różnych kolorach, aby uzyskać zabawne i funkcjonalne rozwiązanie.

Nieskończona elastyczność
Ścianki działowe są bardzo łatwe w montażu przy użyciu dostarczonych i dostępnych oddzielnie części montażowych. Ściany można używać osobno, ale można też połączyć ze sobą 4 lub więcej ścian. A jeśli pod ściankami działowymi zastosuje się ruchome nóżki, można je przesuwać tak często, jak się chce. Dzięki temu jest to niezwykle elastyczne rozwiązanie dla każdej przestrzeni. Ruchome ścianki działowe można również rozbudować o haczyki ścienne do zawieszania obrazów i innych przedmiotów. W ten sposób można dowolnie ozdabiać panele, nie uszkadzając ich.

Izolacja akustyczna
Elastyczne przegrody zapewniają izolację i izolację akustyczną. Jeśli w dużych pomieszczeniach roboczych ścianki zostaną ustawione wokół biurek, poziom hałasu znacznie się obniży. Dzięki temu pracownicy będą mogli znacznie lepiej rozumieć się nawzajem, a także lepiej rozumieć klientów rozmawiających przez telefon.

Lepsza wydajność dzięki lepszej koncentracji
Umieszczenie ścianek działowych sprawia, że środowisko pracy jest znacznie cichsze. Pracownicy i uczniowie są w mniejszym stopniu rozpraszani przez siebie nawzajem oraz przez czynniki zewnętrzne. Sprzyja to koncentracji, a lepsza koncentracja naturalnie przekłada się na lepsze wyniki. Jest to nie tylko korzystne dla wyników firmy, ale także zapewnia przyjemniejszą atmosferę pracy.
Cechy
Wymiary: wysokość 110 cm x szerokość 100 cmDwustronna
powierzchnia z kolorowego materiału tablicowegoProfile
z aluminium z plastikowymi narożnikamiDo wyboru
18 kolorów *W zestawie
materiał montażowy

**Dostępne

również
z powierzchnią ze stali emaliowanej (tablica)
Dostępne również w 8 innych wymiarach
UWAGA: nóżki nie są dołączone ***


* Podczas składania zamówienia należy wybrać jeden z 18 kolorów. Kody kolorów na obrazach (zaczynające się od AK lub YS) odpowiadają menu wyboru kolorów.

** Ściana jest standardowo dostarczana z następującymi materiałami montażowymi: dwie osie + dwa wkręty (wymagane do montażu do stóp), dwie pojedyncze zaślepki i jedna zaślepka łącznika prostego (dwukierunkowego) do połączenia 2 paneli. Nasadki łączące T (trójdrożne) i X (czterodrożne) są sprzedawane oddzielnie.

*** Nóżki są sprzedawane oddzielnie. Można wybrać podstawę wolnostojącą, podstawę do ustawienia na ścianie lub podstawę ruchomą. Jeśli ścianka działowa ma być umieszczona oddzielnie, wymagane są dwie nóżki. Jeżeli chcesz połączyć kilka przegród, umieść jedną stopę pod punktem łączącym i po jednej stopie na każdym końcu przegrody.

Więcej informacji
SKU 13006.911
EAN 5601570616582
Wymiary 100 x 100 cm
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami