Płać bezpiecznie

Tablica biała Premium 120 x 200 cm - Emalia - Magnetyczna

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Opis

Tablica, która przeniesie wnętrze Twojego biura na wyższy poziom? W takim razie wybierz tablicę premium! Powierzchnia do pisania tej tablicy jest wykonana ze stali emaliowanej, którą można wymazać na sucho. Nadaje się ona do bardzo intensywnego użytkowania. Warstwa emalii jest odporna na zarysowania i trwała. Ponadto tablica ma efekt magnetyczny, co ułatwia wieszanie notatek. Idealna do biura, szkoły lub domowego gabinetu.

Tablica 120x200 cm

Tablica magnetyczna to funkcjonalny dodatek do miejsca pracy lub sali konferencyjnej. Biała powierzchnia w połączeniu z aluminiową srebrną krawędzią tworzy profesjonalny wygląd. Aluminiowa rama nie tylko nadaje tablicy piękny wygląd, ale także zapobiega uszkodzeniom i zapewnia, że atrament nie dostanie się na ścianę.

Tablica jest standardowo wyposażona w półkę na pisaki i gumkę. Połącz tablicę z magnesami, aby powiesić na niej notatki na papierze, zdjęcia lub inne dodatki.

Tablica premium wykonana ze stali emaliowanej

Powierzchnia do pisania tej tablicy jest wykonana ze stali emaliowanej. Emalia to rodzaj warstwy szkła, która jest nakładana na stalową płytę w bardzo wysokiej temperaturze. Jest to warstwa odporna na zarysowania i trwała kolorystycznie, zapewniająca łatwość użytkowania przez wiele lat. W przeciwieństwie do malowanych tabliczek stalowych, tabliczki emaliowane nadają się do bardzo intensywnego użytkowania.

Robisz codzienne notatki podczas spotkań lub codzienny harmonogram? Dzięki tej tablicy nie musisz już marnować papieru. Do zapisywania notatek na tablicy służy marker do tablic. Chcesz wprowadzić poprawki do swoich notatek lub sporządzić nową notatkę? Powierzchnię do pisania można łatwo wytrzeć do sucha za pomocą gumki do tablic.

Magnetyczna tablica 120x200 cm

Zalety tablicy premium:

✓ Odpowiednia do intensywnego użytkowania
✓ Odporna na zarysowania przez lata użytkowania
✓ Silny efekt magnetyczny
✓ Możliwość pisania markerami do tablic i wymazywania na sucho
✓ Możliwość montażu poziomego i pionowego
✓ Aluminiowa rama wraz z wyjmowaną półką na pisaki
✓ 20 lat gwarancji na powierzchnię do pisania*.

Emalia do montażu tablicy

Tablica jest standardowo dostarczana z materiałem montażowym. Tablicę można zamontować na ścianie na dwa sposoby. Aluminiowa rama ma plastikowe narożniki. Umożliwia to montaż dołączonych śrub w ścianie.

Nie ma możliwości zamocowania tablicy we wszystkich rogach? W takim razie możesz użyć haczyków. Można je łatwo przymocować do ściany, a następnie zatrzasnąć tablicę między haczykami. Dzięki tym haczykom można łatwo zdjąć tablicę ze ściany bez konieczności demontażu śrub. Tablicę można zamontować zarówno poziomo, jak i pionowo.

Cechy magnetycznej tablicy do pisania

Wymiary 120x200 cm
Grubość 17 mm
Powierzchnia do pisania
Emalia
Kolor Biały
Montaż Montaż ścienny
Zawiera materiał montażowy i półkę na pisaki
Gwarancja 20 lat*

*w przypadku normalnego użytkowania z odpowiednimi akcesoriami do pisania zgodnie z wytycznymi

Więcej informacji
SKU PEW120200E
EAN 8720704606408
Kolor Biały
Wymiary 120 x 200 cm
Materiaal Emaliowany
Rama Aluminium srebro
Magnetyczny Tak
Zapisywalny 1-stronny
Typ tablicy Montaż na ścianie
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami