Płać bezpiecznie

Smit Visual Design tablica bezramkowa na zamówienie - Stal mikowa (do projekcji) - Maks. 148x238 cm

Marka: Smit Visual
Obliczanie daty dostawy...
Samodzielna konfiguracja produktu
Pomoc przy zamawianiu
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Szukasz nowoczesnej tablicy bez krawędzi? A może potrzebujesz specjalnego rozmiaru do projekcji? W takim razie wybierz niestandardową tablicę Smit Visual.

Niestandardowa tablica bez obramowania o wymiarach maks. 148 x 238 cmpowierzchnia do pisania wykonana ze stali projekcyjnej dla zminimalizowania gorących punktów podczas projekcji ✔2 lata gwarancji na konstrukcję i usterki Odporna na zarysowania, nierdzewna i wyjątkowo magnetyczna Grubość 10 mm Z lakierowanymi na czarno krawędziami i zaokrąglonymi narożnikami Montaż za pomocą ukrytego magnesu Produkcja w 100% neutralna pod względem emisji CO2

Tablica niestandardowa maks. 148x238 cm

Tablica bez ramy nadaje pomieszczeniu elegancki i nowoczesny wygląd. Dodatkową zaletą braku krawędzi jest możliwość umieszczenia kilku tablic obok siebie w celu zwiększenia powierzchni do pisania. Tablice bezramowe można nawet umieszczać w rogach i na rogach.

Powierzchnia tej tablicy wykonana jest ze stali projekcyjnej. Materiał ten jest idealny do projekcji, ale może być również używany jako tablica. Matowa powierzchnia ma następujące cechy:

-Odporna na zarysowania - Magnetyczna - Doskonała projekcja bez gorących punktów - Duży kąt widzenia - Antyodblaskowa - Nadaje się do projekcji dalekiego rzutu - Wartość wzmocnienia 1,8 (5%) - Nadaje się do markerów tablicowych - Wymazywalna na mokro ściereczką z mikrofibry (Uwaga: nie nadaje się do wymazywania na sucho! Dlatego notatki należy usuwać przed wyschnięciem tuszu!)

Kup tablicę na zamówienie o wymiarach maks. 148x238 cm

Ty wybierasz wymiary tablicy. Mogą one wynosić od minimum 60x90 cm do maksimum 148x238 cm (lub 238x148 cm). Dostępne są również wymiary do 118x298 cm (lub 298x118 cm).

Na poniższych ilustracjach można zobaczyć prawidłowy sposób zamawiania. Należy wprowadzić żądaną całkowitą wysokość i szerokość w metrach. Zamiast przecinka należy użyć kropki. Na przykład 107 cm = 1,07.

whiteboard op maatmaatwerk whiteboard

Czy chcesz mieć wydrukowaną tablicę? Umieść żądany rozmiar w koszyku i dokończ proces zamawiania. Następnie wyślij nam wiadomość e-mail z imieniem i nazwiskiem oraz numerem zamówienia na adres (info@ivol.nl). W wiadomości e-mail załącz logo/obraz, który ma zostać wydrukowany na tablicy. Upewnij się, że logo/obraz jest odpowiedniej jakości i ma proporcje 1:1.

Dożywotnia gwarancja na tablicę Sz Visual max. 148x238

Ściany tablicy Smit Visual są wykonane z odpornej na zarysowania emaliowanej powierzchni do pisania. Emalia jest tak twarda jak szkło, ale ma lepszą wydajność, jeśli chodzi o pisanie i czytanie. Tablice są produkowane w 100% neutralnie pod względem emisji CO2. Płyta tylna MDF zawiera drewno w pełni certyfikowane przez FSC (kod licencji C137061).

Niestandardowa tablica magnetyczna do 148x238 cm

Tablice są bardzo łatwe do powieszenia za pomocą dostarczonego magnetycznego systemu montażowego. Wystarczy przykręcić dołączone magnesy do ściany i zawiesić na nich tablicę. Ponieważ tablicę można lekko przesunąć po zamontowaniu, montaż jest mniej precyzyjny, a tablica zawsze wisi idealnie prosto na ścianie.

Więcej informacji
SKU frameless-mica-148
Rama Bezramowa
Magnetyczny Tak
Zapisywalny 1-stronny
Typ tablicy Montaż na ścianie
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami